Modernizacja komputerów stacjonarnych i notebooków

W czasach gdy stare komputery stacjonarne umożliwiają nieskończenie dużo możliwości optymalizacji i modernizacji
warto zastanowić się nad zainwestowaniem w taki sprzęt, nawet jeśli w grę wchodzi wymiana połowy podzespołów.

Jak przyśpieszyć komputer

Wymiana procesora, zwiększenie ilości pamięci ram, karty graficznej czy wymiana dysku twardego (na większy i/lub szybszy) lub podłączenie drugiego to często niedrogie i przynoszące wymierne korzyści rozwiązania.

Dzięki takim zabiegom nasz komputer otrzyma drugie życie i będziemy mogli cieszyć się korzystaniem ze współczesnych programów komputerowych i przeglądaniem multimediów. Stare komputery często nie wytrzymują próby czasu już podczas przeglądanie dokumentów tekstowych czy internetu. Wieszają się lub działają bardzo mozolnie z trudem wykonując zleconą im pracę obliczeniową. Jest to na sposób.. Modernizacja! Skontaktuj się z nami i sprawdź czy warto.

Płyta główna w PC

Jak to jest z laptopami, czy da się je ulepszyć?

W wypadku laptopów możliwości modernizacji nie są już tak duże, jednak można rozważyć wymianę dysku twardego na większy lub zwiększyć ilość pamięci ram. Zwiększenie funkcjonalności komputerów przenośnych możliwa jest również dzięki dodatkowym komponentom (czytniki bluetooth, karty sieciowe do obsługi sieci bezprzewodowych, stacje dokujące).

Jeżeli zauważasz widoczny spadek wydajności jego pracy od momentu zakupu – sprawdzimy czy układ chłodzenia nie jest fizycznie zabrudzony i wyczyścimy go. Być może winowajcą będzie źle funkcjonujący system operacyjny? Niczym pogotowie komputerowe pomożemy i naprawimy Twój komputer. Przy okazji podpowiemy co możesz zrobić by unikać podobnych sytuacji w przyszłości.