Serwis komputerowy przez internet

W dobie powszechnego dostępu do szybkiego internetu pojawiają się nowe możliwości. Cały czas mało popularna metoda pomocy zdalnej (czyli przez internet – na odległość) pozwala bez wychodzenia z domu zarówno Tobie jak i serwisantowi szybko i bezpiecznie rozwiązywać problemy z systemem czy aplikacjami.

Sprawdź jak łatwo i wygodnie korzystać z takich rozwiązań. Wystarczy raz spróbować, aby korzystać z takiej formy serwisu na stałe. Wdrożenie tej funkcjonalności jest bardzo proste, a pożytek jest natychmiastowy. Oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów, to tylko kilka z atutów. Niezależnie gdzie jesteś, jeżeli masz dostęp do internetu, zawsze możesz liczyć na pomoc!

Połączenie zdalne w firmie

Oferujemy również wdrożenie połączeń zdalnych w Twojej firmie, gdy potrzebujesz stałego dostępu do komputera w pracy, w domu czy serwera. Połączenie zdalne umożliwia kontrolę nad komputerem, z którym się łączymy. Możemy uruchamiać aplikacje, edytować, kopiować, a nawet przesyłać pliki pomiędzy komputerami. Możliwości wykonywania czynności są identyczne do tych, które wykonujemy na komputerze, przed którym fizycznie siedzimy. Bardzo wygodne prawda? Dlatego z tego korzystamy i zachęcamy Ciebie. Sprawdź jakie to wygodne!

Połączenie zdalne Windows