Konfiguracja urządzeń

Pomożemy w podłączeniu i skonfigurowaniu nowego urządzenia. Doradzimy jak je eksploatować, konserwować i serwisować. Wykorzystaj maksimum możliwości i dbaj o sprzęt, aby służył jak najdłużej.
Drukarki, routery, tusze i tonery

Instalacja i konfiguracja nowych urządzeń

Podłączymy i zainstalujemy urządzenie do komputera. Jeżeli kupiłeś nową drukarkę, urządzenie wielofunkcyjne, router, tablet, telefon komórkowy, smartfon i masz problem z jego uruchomieniem, nie czekaj – zadzwoń lub napisz do nas. Zainstalujemy najnowsze dostępne sterowniki i przygotujemy urządzenie do pracy. W razie potrzeby wytłumaczymy jak należy go używać. Konfiguracja nowych urządzeń od podstaw to często setki stron dokumentacji technicznej. Skorzystaj z naszego doświadczenia i skróć ten czas do minimum – przy okazji udzielimy ci kilku cennych porad.

Serwis i eksploatacja

Urządzenia do drukowania, kserowania i skanowania wymagają okresowych przeglądów. Ponad to należy uzupełniać je o nowe materiały eksploatacyjne jak tusze i tonery, a stare należy utylizować. Na rynku obok oryginalnych materiałów eksploatacyjnych istnieją zamienniki, bardzo często nieustępujące jakością od oryginałów. Wiemy jak je dobrać by dobrze współpracowały z Twoim urządzeniem. Nie czekaj, zacznij dbać o swój sprzęt i oszczędzać na jego eksploatacji. Mało tego, sprzedaj lub wymień zużyte tonery i tusze zamiast płacić za ich utylizację.

Większe możliwości

Wiele starych urządzeń można zmodyfikować lub częściowo zastąpić nowymi. Jeżeli zastanawiasz się czy wyrzucić stary sprzęt, najpierw upewnij się, że nie może Ci się na nic przydać. Na przykład modernizacja starego komputera często okazuje się dobrym rozwiązaniem, gdyż połowa z jego podzespołów nadaje się do dalszej pracy, a zaoszczędzone pieniądze możesz zainwestować w większą moc obliczeniową lub na bardziej komfortowe i ergonomiczne stanowisko pracy.